Series
Ratings
67
The WitcherRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
MomRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Endless LoveRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0