Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Fighter In The WindRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0