Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0