Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0