Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- Divorced Singles Season 7Rated ★ 3.5
Their MarriageRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Cafe AmorRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Love Catcher 2Rated ★ 3.5- JjakRated ★ 4.0