Movies
Ratings
279
White Boy RickRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
FriendRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5