Movies
Ratings
77
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
LimelightRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0