Movies
Ratings
21
The OutlawsRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Expend4blesRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
Wood Job!Rated ★ 4.5