Movies
Ratings
78
TitaneRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Goethe!Rated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.5
Girls on topRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5- Now PlayingRated ★ 4.0
Love DocuRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0