Series
Ratings
125
Hacks Season 1Rated ★ 5.0
GlitchRated ★ 4.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 4.0
Traces of LoveRated ★ 3.5- My TeacherRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
DreamersRated ★ 4.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
KairosRated ★ 5.0