Titles you rated
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0