Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
True BeautyRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Produce 48Rated ★ 2.5
Cafe AmorRated ★ 3.5
Laborhood on HireRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 3.5
We Got Married Season 3Rated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.5- Roller CoasterRated ★ 3.0
- Happy Together Season 3Rated ★ 2.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5