Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
UnicornRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5