Movies
Ratings
737
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
HereticRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
CreepRated ★ 2.5
Dogra MagraRated ★ 1.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5