Movies
Ratings
544
LucyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
JoséeRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 3.5
And Then We DancedRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0