Movies
Ratings
161
The Half of ItRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 0.5
MementoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0