Titles you rated
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The GameRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
NanaRated ★ 2.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 2.0- OceansRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The GhostRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0