Movies
Ratings
156
The HappeningRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Two BrothersRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
GracieRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0