Titles you rated
Head Over HeelsRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5- The Haunted House Season 1Rated ★ 4.0
- SofyRubyRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0