Movies
Ratings
447
F1: The MovieRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0