Titles you rated
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
HERORated ★ 5.0
HyenaRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0