Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0