Movies
Ratings
52
ZootopiaRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.5