Titles you rated
Midnight RunRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
The Art of FlightRated ★ 5.0
Over the TopRated ★ 4.0
Six-String SamuraiRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 4.0
Just CauseRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Alex CrossRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
8MMRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0