Titles you rated
Slow VideoRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0