Titles you rated
My MisterRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5