Movies
Ratings
80
JunoRated ★ 5.0
Mistress AmericaRated ★ 4.5
Violeta Went to HeavenRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0