Movies
Ratings
219
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.5