Titles you rated
LolitaRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
300Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0