Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 2.5
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 1.5
PoseidonRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
I Believe in LoveRated ★ 2.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.0