Titles you rated
The PlanRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5- The Priest's ChildrenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ZodiacRated ★ 2.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 2.5
Frances HaRated ★ 4.0