Movies
Ratings
289
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Men of PlasticRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 1.5
Loving VincentRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Very Good GirlsRated ★ 4.5