Movies
Ratings
17
TedRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0