Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5