Movies
Ratings
314
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0- CrescendoRated ★ 4.5