Series
Ratings
28
Why Women KillRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5