Movies
Ratings
71
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5