Movies
Ratings
24
Ant-ManRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0