Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 2.0
SignRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5