Series
Ratings
32- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0