Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0