Titles you rated
TangledRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 4.5
Swiss Army ManRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0