Titles you rated
GoblinRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 2.0
Special Affairs Team TENRated ★ 2.5- Family's HonorRated ★ 2.5
Vampire DetectiveRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
Old Miss DiaryRated ★ 1.5
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
MaskRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 1.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0