Movies
Ratings
22
The Big SwindleRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Sound of a FlowerRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 2.5