Series
Ratings
30
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
MaskRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0