Movies
Ratings
473
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Bad GuysRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Carl’s DateRated ★ 5.0
Thunder ForceRated ★ 5.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Steadfast StanleyRated ★ 4.5