Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 3.0