Movies
Ratings
18
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0