Series
Ratings
25
The Good PlaceRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
MaidRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0