Series
Ratings
137
Attic CatRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0